28639999 / 26669396
Rīga, Jaunmoku iela 13 TC"SPICE HOME"

- -
Bosch sadzīves tehnikas vēsture

Bosch sadzīves tehnikas vēsture

echo "";
Roberta Boša pirmā darbnīca kļūst par pamatu uzņēmumam Bosch Home Appliances.
Roberts Bošs Štutgartē izveido savu pirmo precīzijas inženierijas un elektrotehnikas darbnīcu, kas kļūst par mūsu veiksmes stāsta pamatu. Viņam šķita nepieņemama doma, ka ražojums varētu neatbilst augstākajām kvalitātes prasībām. Roberts Bošs vienmēr rīkojās saskaņā ar principu, ka godīgs un labs darbs ir svarīgāks par īslaicīgu ieguvumu. Tieši tādēļ jau gandrīz 130 gadus mūsu produktiem ir raksturīga bezkompromisa kvalitāte, nevainojams tehniskais izpildījums un absolūta uzticamība.
Sadzīves tehnikas nākotne. Viss sākas šeit.
1929. gadā Bosch korporācijā jau strādā vairāk nekā 10 000 darbinieku, un tā darbojas visā pasaulē – taču līdz šim tikai mehānisko transportlīdzekļu un rūpniecības tehnoloģiju nozarē. Divdesmito gadu Lielās depresijas ietekmē tika izpētītas jaunas uzņēmējdarbības jomas. Tās galvenokārt ietvēra pieejamu sadzīves tehniku, kas iepriekš bija atrodama tikai lielās mājsaimniecībās un uzņēmumos.
Jauna mūsu veiksmes stāsta nodaļa. Pirmais Bosch elektriskais ledusskapis.
1933. gadā mēs ieviešam savu pirmo sadzīves ierīci Vācijā. Bosch mazajam elektriskajam ledusskapim ir 60 litru ietilpība, kā arī joprojām raksturīgā apaļā forma.
Skaists jau toreiz, dizaina klasika šodien.
Bosch tirgū ievieš ledusskapi, kas izceļas ar saprātīgu ledusskapja vietas izmantojumu un pārsteidzoši ietilpīgu saldētavu. Arī kompaktā modeļa dizains sekmē tā milzīgo popularitāti. Šis klasiskais dizains joprojām atrodams daudzās mājsaimniecībās, protams, apvienojumā ar jaunākajām tehnoloģijām.
Pirmā Bosch virtuves ierīce.
Mūsdienu mājsaimniecībās tiek izmantots arvien lielāks skaits elektrisko ierīču. Mēs ieviešam tirgū savas pirmās virtuves ierīces. Neuzeit I maisa, mīca, kapā, smalcina, pagatavo biezeņus, maļ un rīvē. Iekārta atbrīvo sievietes no daudziem uzdevumiem virtuvē un ievērojami atvieglo ēdiena vārīšanu un cepšanu.
Mazgāšana, centrifugēšana, skalošana – pilnīgi automātiski.
Pirmā Bosch veļas mazgājamā mašīna nonāk sērijveida ražošanā 1958. gadā. Tā rezultātā veļas mazgāšanas problēma ievērojami samazinās.
No šī brīža trauku mazgāšana ar rokām palika pagātnē.
Sešdesmitajos gados lomas mainās un nav nekas neparasts, ja sievietes dodas strādāt. Mēs palīdzam atvieglot viņu mājas soli. Pirmā Bosch Home Appliances ražotā trauku mazgājamā mašīna pieliek punktu nogurdinošai trauku mazgāšanai ar rokām. Tā ietaupa laiku, pūles un ūdeni. Un vienmēr rada mirdzošu rezultātu.
Mazā sadzīves tehnika ar milzīgu ietekmi.
Kupolveida matu žāvētāji, elektriskās zobu birstes, putekļsūcēji un daudzas citas Bosch mājsaimniecības ierīces atvieglo dzīvi septiņdesmitajos gados. Pat ideāli vārīta ola brokastīs kļūst viegli pagatavojama, pateicoties pirmajam Bosch olu katlam, kas tirgū parādījās 1970. gadā.
Veļas mazgājamā mašīna un veļas žāvētājs beidzot saplūst vienā.
Mēs izveidojam pirmo apvienoto veļas mazgājamo mašīnu– žāvētāju ar nepārtrauktu programmu, lai lietotāji bez pārtraukuma varētu mazgāt visas septiņdesmitajos gados iecienītās bikses ar paplatinātajiem galiem, mini svārkus un poliestera kreklus.
No nulles līdz gatavībai tikai dažās minūtēs.
Septiņdesmitie gadi ir paātrinājuma desmitgade – laiks kļūst aizvien vērtīgāks visiem. Tādēļ 1973. gadā Bosch sāka atbalstīt strādājošas sievas, izveidojot pirmo mikroviļņu krāsni – protams, sniedzot labumu arī pārējai ģimenei.
Viena sadzīves ierīce, plašas iespējas.
Astoņdesmitajos gados radās jauns dzīvesveids ar lielākām prasībām pret ikdienas dzīvi nekā jebkad iepriekš. Ieskaitot sadzīves tehniku. Bosch ātri atpazina laika garu un drīz vien izveidoja vienu ierīci, kas apvienoja plašu funkciju klāstu. Tādēļ nav pārsteigums, ka pirmā iebūvētā plīts ar integrētu mikroviļņu funkciju, daudzfunkciju cepeškrāsni un pašattīrīšanās tehnoloģiju bija mūsu ražojums.
Mēs paildzinām augļu un dārzeņu derīguma termiņus.
1989. gadā tirgū parādījās vēl viens Bosch jaunievedums: 0° atdzesēšanas tehnoloģija. No šī brīža augļi un dārzeņi mūsu ledusskapjos ilgāk saglabājās svaigi un kraukšķīgi.
Mēs atmetam visu lieko. Piemēram, siltumnīcefekta gāzes.
Deviņdesmitajos gados pasaule sāka aizvien vairāk apzināties, ka nepieciešams atrast ilgtspējīgus vides aizsardzības veidus. Tieši tajā pašā laikā Bosch jau noteica standartus šajā jomā un pārveidoja savu ražošanu Vācijā, Grieķijā un Spānijā, sākot ražot tikai tādus ledusskapjus, kuros netiek izmantotas CFC un FC gāzes.
No šī brīža labākā kafija tiek pasniegta mājās. To nodrošina Bosch.
Turpmāk jums vairs nebūs jādodas uz kafejnīcu, lai izbaudītu labu espreso. Mūsu apvienotie pilnībā automātiskie espreso automāti ļauj viegli izbaudīt ideālu kafiju, espreso vai kapučīno, neizejot no mājas.
Augstas precizitātes darbība, dozējot mazgāšanas līdzekļus.
Mēs nepārtraukti pilnveidojam savus produktus. Ņemot vērā, ka 9 no 10 gadījumiem mazgāšanas līdzekļi ar rokām tiek dozēti nepareizi, mēs ražojam veļas mazgājamās mašīnas, kas paredzētas, lai atvieglotu mazgāšanas līdzekļu dozēšanu. Jaunā i-DOS tehnoloģija automātiski pievieno šķidro mazgājamo līdzekli atbilstoši veļas veidam un daudzumam – ar nevainojamu precizitāti. Tas labvēlīgi ietekmē jūsu veļu, kā arī vidi.
Aktīvi dzestrs: higiēniski tīras drēbes un enerģijas taupīšana zemā temperatūrā.
Funkcija ActiveOxygen nodrošina higiēniski tīru veļas mazgāšanu – pat zemā temperatūrā, kas palīdz ietaupīt enerģiju. Šī iespaidīgā tehnoloģija iznīcina līdz pat 99,99 % apģērbā atrodamo baktēriju un mikrobu. Vienlaikus tā nodrošina Bosch izcilo efektivitāti.
Jums līdzās – šodien, rīt un turpmāk. Mūsu sadzīves tehnika.
Mēs nevaram vienkārši novērst jūsu ikdienas darbus. Taču mēs varam tos paātrināt. Kā Eiropas vadošais sadzīves tehnikas zīmols, mēs vienmēr nodrošinām labāko sniegumu, lai atvieglotu jūsu ikdienu. Mūsu sadzīves tehnika nodrošina bezkompromisa kvalitāti un nevainojamu tehnisko izpildījumu, kam varat pilnībā uzticēties. Vakar, šodien un turpmāk.

https://www.bosch-home.lv/izbaudiet-bosch/vesture

Дополнительная информация
Konsultācijas un kārtība:
28639999 / 26669396
Rīga, Jaunmoku iela 13 TC"SPICE HOME"